DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

O Farmě

       V Í T Á M E  V Á S   N A   N A Š Í   F A R M Ě 

 

                                                                                    

 

 

Zabýváme se farmovým chovem především kuřat , hus a kachen  podle tradic našich babiček.

RUČNĚ ŠKUBANÉ - NESPAŘOVANÉ .

Kachny odchováváme pekingské,mulardi,(husokachna),husy bílé a landeské.Nabízíme kachňata a housata pro drobnochovatele ,ale hlavně kachny vykrmené i na dokrm , pečínkové husy na vánoce či velikonoce.Kuřata nabízíme COBB a ROSS .

                                                          

Kachny , husy a kuřata  jsou celý den na pastvě,mají přísun kopřiv,míchanice dle vlastních receptur s obsahem kukuřičných výpalků,MLÝNSKÝCH PRODUKTŮ,PIVOVARSKÝCH KVASNIC,SLADOVÉHO KVĚTU ATD.....v podzimním a zimním období se přidává sladké a celozrnné pečivo.GRANULE NEPOUŽÍVÁME.

                                                              

V žádném případě naše míchanice neobsahují sóju.Nepoužíváme antibiotika k přeléčení ani žádné léčiva.Nekrmíme granulema,pouze na start max 14 dnů.

 

                                                                        

 

Na přání zákazníka dodáváme v kuchyňské úpravě.To znamená vykuchané a oškubané.Kůži nespařujeme - déle vydrží,proto můžeme drůbež posílat  i poštou.Drůbky jsou vloženy uvnitř .

V  roce 2010 jsme začali s chovem KRŮT A KROCANŮ  a výkrmem brojlerových krůt.

V roce 2012 jsme výkrm krůt částečně omezili a začali se věnovat výkrmu brojlerových kuřat po domácku ve volném výběhu na pastvě  a prodejem  jednodenních a starších kuřat a chovu housat bílých a landéských,výkrmu svatomartinských a vánočních hus.

                                                     

 

V roce 2014 se nám rozšířil výkrm brojlerových kuřat .Kuřata vykrmujeme v prvním týdnu na granulých ,které jsou nutné pro start .Od 8 dne  přecházíme na domácí krmení ,kde mezi 3 - 4 týdnem jsou kuřata odchovávána venku ve výběhu ,kde se pasou a dostávají domácí míchanice.Kuřata jsou díky venkovnímu odchovu nažloutlá,mají svalovinu a rostou přirozeně.Výkrm tudíž trvá déle na cca 2kg kuře 80-90 dnů.

Objednávky na chlazené kuře - kuřecí maso  jsou nutné v jarních měsích,nejlépe od ledna do března příslušného roku.

 

KDO JEDNOU NAŠE MASO OCHUTNÁ ,TAK UŽ JINÉ MASO NEBUDE CHTÍT.PROTO VČAS OBJEDNEJTE !!!!

 

                           

 

V letošním roce 2015 chceme opět zvýšit nabídku brojlerových krůťat  BIG 6,původ z Rakouska.Krůťata jsou kauterizovaná,na 95% úspěšnost krocan - krůta.

Též budeme mít v nabídce BROJLEROVÉ BRONZOVÉ KRŮTY ,ve výkrmu váha cca 10 kg jateční hmotnosti.